Translate

O ČEM SNÍM, Z ČEHO SE RADUJI ANEB MOJE MALÉ DŮLEŽITÉ MALIČKOSTI

Představuji moji malou sbírku medvídků. Nemám jich moc, ale dělají mně radost. Momentálně jsou na svém místě (tj. v ložnici) opravdu málokdy. Vanesska se Sany si je většinou rozeberou a řádně se s nimi muchlí. I přesto jsem ráda, že i jim se líbí. 
Plyšáků máme doma opravdu hodně a u holek je na prvním místě momentálně kočička- neboli ČIČÍ.  Jak říká Vanesska.

Tady budu vkládat fotečky mých radůstek a všeho co mám ráda.

Přiznám se, že teď mám spoustu věcí, radůstek uklizených a z dosahů mých princezen. Strašně je to zajímá a já bych nerada o některé přišla. Např. .... Mám i starý psací stroj - funguje a ten má své sídlo ve výšce 1,80 cm a je pořádně zakryt. 
Pak mám spoustu věcí na renovaci - tajně doufám, že tohle léto už na ně bude čas. A já si je dám do pořádku. Těším se. Jaro a sluníčko mě nakoplo a já mám najednou spoustu energie. Zima byla opravdu dlouhá. Tak huráááá je na co se těšit a o tom ten život je.

STAROŽITNÝ KONÍK
Úplnou náhodou jsem na MMB sehnala tohota starého koníka. Je velký, houpací a ještě jsou k němu kolečka. Ale byl ve velmi špatném stavu. Manžel ho dal do pořádku a naše princezny ho dostaly pod stromeček.  Jen ještě přemýšlím, z čeho udělat hřívu.
2 komentáře:

  1. Sabrinka, som rada, že sa vam moj blog páči, som ešt len na začiatku, ten Vaš je prenádherný, jemnučký,a teplučký - tak na mňa pôsobyte aj Vy.
    a tento konik je bombastický, prenádherný, ako dieťa aj ja som takeho mala, naši ho požičali niekomu a už sa nikdynevratil a teraz len smútim, a spomínam.
    teším sa na dalšie stretnutie.pekný večer. Maja

    OdpovědětVymazat
  2. koník je tak krásný.Kdyby ho viděla naše dcera, určitě by figuroval na seznamu pro Ježíška.

    OdpovědětVymazat

Děkuji Vám za milou návštěvu.